Zakończenie realizacji projektu w ramach II edycji EBO

podsumowanie realizacji projektu ebo II my reason
21 grudnia 2022r. byliśmy gospodarzami wydarzenia podsumowującego zakończenie II edycji #EBO 🥳
 
Poniżej możecie obejrzeć fotorelację z uroczystości w której uczestniczyliśmy wszyscy razem: uczestnicy projektu, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego i naszej fundacji, a także instruktorzy, którzy prowadzili dla uczestników zajęcia praktyczne oraz wykłady.
 
Na zdjęciach uwieczniliśmy także wręczenie certyfikatów, potwierdzających zdobyte w trakcie kursu umiejętności.
Ponad 90% z uczestników projektu oprócz certyfikatu kompetencji uzyskało również uprawnienia pilota bezzałogowych statków powietrznych. Gratulujemy! 👏
 
W najbliższych tygodniach będziemy się kontaktować z uczestnikami, którzy nie mogli świętować wspólnie z nami w Opolu. Wszystkie osoby nieobecne otrzymają swoje certyfikaty i upominek.
 
Jeszcze raz dziękujemy! Mamy nadzieję, że miniony projekt w ramach EBO to początek wielu wspaniałych inicjatyw. Jeżeli ciekawią Was nasze przyszłe działania, obserwujcie nasze social media, a o wszystkim dowiecie się jako pierwsi.
Rozwijamy się wspólnie! 🌳🌱
 
Zadanie pn. „Szkolenie na pilota drona NSTS-02 w kategorii „szczególnej” z elementami technik do wykrywania spalania śmieci”, w ramach projektu pn. „Wsparcie kształcenia ustawicznego w ramach Europejskiego Budżetu Obywatelskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WO 2014-2020, ze środków Budżetu Państwa oraz ze środków Województwa Opolskiego. Realizacja zadania odbywa się zgodnie z umową z dnia 25.05.2022 r.